Ubytování v Bhayandar

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Bhayandar. Najděte si jeden z hotelů a resortů přímo ve městě, nebo i v okolí Bhayandar, kde najdeme města Utan, Thane, Kālva, Ghansoli a Bhiwandi.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Levels Resort 

Pokojů: 30
Hodnocení hostů
79 %

Levels Resort features air-conditioned rooms in Bhayandar. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and a shared lounge, along with free WiFi. The resort has a garden and offers an outdoor swimming pool. At the resort,

Hotely v okolí Bhayandar

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Bhayandar jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Bhayandar. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Bhayandar.


2. Golden Toff Resort 

Lokalita: Utan
Pokojů: 12
Hodnocení hostů
76 %

Golden Toff Resort features a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and garden in Utan. Featuring room service, this property also provides guests with a terrace. There is a children's playground and guests can make use of free WiFi and free private pa


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: